Arkadaşlar ülkemizin içinde olduğu durum malumunuz ben buradaki fiyatları güncellemekten yoruldum .2 bizim kullandığımız ürünler Amerikan yada Alman malı ve kaliteden ödün vermem asla malzeme konusunda. Dolayısı ile 3 kata varan fiyat artışları ile karşı karşıyayız an itibari ile ..Dövme ücreti yüz yüze görüşmede belirleyebiliriz kesin olarak sonra sitede öyle yazıyordu böyle yazıyordu demeyin. Dövme fiyatlandırmasında desenin büyüklüğü detayı ve renklendirmesi önemlidir,10 cm tek renk tribal bir dövme renkli aynı boyutta portre dövme ile kıyaslanamaz, tribal 30-45 dk civarında biterken renkli portre dövme çok sayıda iğne ve boya kullanılarak 5-6 saat sürer , 30 civarı renk tonu kullanırım ara tonlarıyla dövmede. Gölgeli dövme çalışmalarında ise genelde bilinenin aksine, tek renk yada iki renk dövme yapmamaktayım ,dövmede  minimum ara tonlarıyla 5-6 siyah ton ve birde beyaz kullanarak yaparım.Sonuçta anlatmak istediğim ,emeğin çok önemli olduğudur dövme sanatında ve belli bir fiyat listesi oluşturmak zordur.
Eğer kaliteli dövme nerede yaptırabilirim diye araştırıyorsanız doğru yerdesiniz, eğer en ucuz dövme kime yaptırırım diye araştırıyorsanız yanlış yerdesiniz.ben her zaman en yüksek kalitede malzeme kullanırım,ülkemizde döviz kurları da malum.
Beni 300 liraya çin malı dövme makinesi seti alıp dövmeye başlayan arkadaşlarla kıyaslamanız yanlış olur.

Aklınızda bir dövme projesi varsa ama elinizde bir dövme deseni yoksa gelin, üzerinde konuşalım ona göre dövmenizi kararlaştırırız .Eğer elinizde bir dövme deseni varsa bana mail atın dövme resmiyle birlikte en boy ölçülerini ve istediğiniz renk bilgileriyle beraber ,varsa değişmesini istediğiniz yerlerini ve nereye uygulama yapılacağını belirterek Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine E-mail atabilirsiniz WhatsApp  +90 - 535 - 644 33 69 no ilede bana ulaşabilirsiniz, ama bazen yoğun olabileceğimi ve kısa surede cevap veremiyor olabileceğimi aklınızda bulundurun:)

Aşağıdakı hesaplama aracından ortalama bir fiyat öğrenebilirsiniz,bu fiyatlar desene göre aşağı yukarı değişebilir kesin fiyatı yüzyüze konuşuruz..Kredi kartıylada ödeme yapabilirsiniz anlaşmalı banka kartı olursa taksitte yapmak mümkündür (World Card ve Bonus Card).

Açılış fiyatım 600 liradır bu en küçük desenler için geçerlidir 3-4cm yazı dövmesi küçük böcek dövmesi vb... desenler gibi.

Aşağıdaki hesaplama aracında cm 2 fiyatları aşağıdaki gibi hesaplanmıştır kesin fiyat önceden belirttiğim gibi yüzyüze görüştükten sonra, deseni ve dövme uygulayacağımız bölgeyi tam olarak belirledikten sonra kesinleşir buradan çıkan fiyatlar üzerinden %20 ye kadar iniş çıkışlar olabilir desenin kolaymı yoksa zormu olduğunu hesaplayıp indirim yapamaz bu araç..Yazı dövmelerinide burdan hesaplamak zordur.

Basit Black grey ,tribal gibi desenler cm2 15 liradır

Portre,Realistik vb.. gibi daha detaylı çalışmalar cm2 35 liradir
Renkli cm2 25 liradır