Dövme fiyatlandırmasında desenin büyüklüğü detayı ve renklendirmesi önemlidir,10 cm tek renk tribal bir dövme renkli aynı boyutta portre dövme ile kıyaslanamaz tribal 30-45 dk civarında biterken renkli portre dövme 3-4 farklı dövme makinesi kullanılarak 5-6 saat sürer 30 civarı renk tonu kullanırım ara tonlarıyla dövmede.Gölgeli dövme çalışmalarında ise genelde bilinenin aksine tek renk yada iki renk dövme yapmamaktayım ,dövmede  minimum ara tonlarıyla 5-6 siyah ton ve birde beyaz kullanarak yaparım.Sonuçta anlatmak istediğim emeğin çok önemli olduğudur dövme sanatında ve belli bir fiyat listesi oluşturmak zordur.
Eğer kaliteli dövme nerede yaptırabilirim diye araştırıyorsanız doğru yerdesiniz, eğer en ucuz dövme kime yaptırırım diye araştırıyorsanız yanlış yerdesiniz.
Beni 300 liraya çin malı dövme makinesi seti alıp dövmeye başlayan arkadaşlarla kıyaslamanız yanlış olur.

Aklınızda bir dövme projesi varsa ama elinizde bir dövme deseni yoksa gelin, üzerinde konuşalım ona göre dövmenizi kararlaştrırız .Eğer elinizde bir dövme deseni varsa bana mail atın dövme resmiyle birlikte en boy ölçülerini ve istediğiniz renk bilgileriyle beraber varisede değismesini istediğiniz yerlerini ve nereye uygulama yapılacağını belirterek This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine E-mail atabilirsiniz WhatsApp  +90 - 535 - 644 33 69 no ilede bana ulaşabilirsiniz, ama bazen yoğun olabileceğimi ve kısa surede cevap veremiyor olabileceğimide aklınızda bulundurun:)

Aşağıdakı hesaplama aracından ortalama bir fiyat öğrenebilirsiniz,bu fiyatlar desene göre aşağı yukarı değişebilir kesin fiyatı yüzyüze konuşuruz..Kredi kartıylada ödeme yapabilirsiniz anlaşmalı banka kartı olursa taksitte yapmak mümkündür (World Card ve Bonus Card).

Açılış fiyatım 200 liradır bu en küçük desenler için geçerlidir 3-4cm yazı dövmesi küçük böcek dövmesi vb... desenler gibi.

Aşağıdaki hesaplama aracında cm 2 fiyatları aşağıdaki gibi hesaplanmıştır kesin fiyat önceden belirttiğim gibi yüzyüze görüştükten sonra, deseni ve dövme uygulayacağımız bölgeyi tam olarak belirledikten sonra kesinleşir buradan çıkan fiyatlar üzerinden %20 ye kadar iniş çıkışlar olabilir desenin kolaymı yoksa zormu olduğunu hesaplayıp indirim yapamaz bu araç..Yazı dövmelerinide burdan hesaplamak zordur.

Basit Black grey ,tribal gibi desenler cm2 7 liradır

Renkli,Realistik vb.. gibi daha detaylı çalışmalar cm2 9 liradir
Portre cm2 11 liradır